Hakkımızda

Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Bir Firma

Hostigame Hikayesi

Hostigame sektörde pastadan pay almak değil pastaya şekil vermek amacıyla faaliyet göstermektedir. Hedefimizin büyüklüğünün sırrını müşterilerimize karşı şeffaflık, dürüstlük, mükemmeliyetçi çalışma prensiplerimiz olarak gösterebiliriz.

Şirket Profilimiz

2017 senesinde hosting hizmetleri sağlamaya başlayan Hostigame, tecrübeli teknik kadrosuyla müşterilerinin taleplerine en hızlı şekilde yanıt vermek için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Hostigame, sağlamış olduğu hizmetlerde tamamı kendisine ait donanımlar ile hizmet sunmaktadır. Hostigame, İzmir, Bursa ve Denizli kendi donanımları ile farklı lokasyonlar üzerinden hizmet sunmaktadır.

Vizyonumuz

Hostigame ailesi olarak vizyonumuz; Fayda oranı en yüksek şekilde hizmet sağlamaktır. Her zaman fiyat performans dengesini gözeten müşterilerine maksimum verimi sunabilen bir kuruluş olarak faaliyetlerine devam edecektir. Kısa ve uzun vadede gerek ulusal gerekse uluslararası düzeyde hak ettiğimiz konuma ulaşmak başlıca amacımızdır.

Misyonumuz

Hostigame ekibi olarak uzmanlık alanında en iyisi olmayı hedeflemiş kendini geliştirmeyi yaşam biçimi haline getirmiş ekip yapısındayız. Bilişim, Teknoloji ve IT çözümlerimiz ile müşterilerimize daima en iyi ürün ve hizmetleri sunmak kuruluşumuzun bugün ve gelecekteki amacı olacaktır.

Şimdiye kadar yaptığımız işler

"Bu güne kadar elde ettiğimiz istatistikler"

Hakkında Hostigame
859
Akitf Sunucu Satışları
697
Anlık Web Panel Kullanıcıları
751
Mutlu Müşteri

Firma Hikayesi

Sektörde pastadan pay almak değil pastaya şekil vermek amacıyla faaliyet göstermektedir.

Sektörde hizmet kalitesi Ddos Koruması İyi Bir Firma Bulunmadığından Dolayı Kaliteli Ve Güvenile Bilir Bir Firma Olması İçin Açılmıştır.

Bizimle İletişime Geçin!

(+90) 539 596 45 11

Hostigame Para iadesi
24/7/365 Canlı Destek
Hızlı Sanal Sunucular
Bulut Teknologisi

Bizimle temasa geçin.

Bizimle Çalışmak İsterseniz Sohbet Etmekten Her Zaman Mutluluk Duyarız
İletişim: (+90) 539 596 45 11

İletişim